Kleje

klej-k-2000

Klej K-2000

Bezwodny klej wytworzony na bazie żywic i kauczuków, wzmocniony dodatkowo mikrowłóknami, które zwiększają wytrzymałość kleju i zapobiegają jego rozlewaniu.

rozwiń

Bardzo dobrze wypełniający, zachowujący elastyczność klejonych materiałów, o barwie zbliżonej do wielu warunków drewna. Dostosowany do klejenia parkietów tradycyjnych, lamelowych, warstwowych, mozaiki parkietowej, płyt parkietowych i parkietów z drewna egzotycznego.

Ze względu na brak wody w składzie zalecany do parkietów wrażliwych na wilgoć: z drewna brzozowego, bukowego, grabowego, jesionowego i podobnych. Odpowiedni również do klejenia korka, kasetonów, styropianu, wełny mineralnej itp. Klej stosuje się do powszechnie występujących podłoży cementowych, anhydrytowych, betonowych, drewnianych, z płyt wiórowych oraz ogrzewanych podłóg.

Posiada atest PZH

Karta badań oraz dokumentacja techniczna

cherbit-r

Klej K-2001

Klej dwuskładnikowy, uniwersalny o podwyższonej wytrzymałości.

rozwiń

Klej dwuskładnikowy przeznaczony jest do klejenia każdego rodzaju parkietu, styropianu i płyt poliuretanowych na podłoże chłonne cementowe, anhydrytowe, drewniane, niechłonne z lanego asfaltu, płytek ceramicznych, kamienia i metalu. Charakteryzuje się odpornością chemiczną oraz dużą wytrzymałością mechaniczną.

  • Zużycie: 0,8 - 1,5 kg/m2
Posiada atest PZH.

Prowinal

Klej dyspersyjny.

rozwiń

Klej przeznaczony jest do przyklejania deszczułek posadzkowych litych z drewna, płyt mozaikowych z drewna, płytek ceramicznych, styropianu, korka, wykładzin podłogowych, tekstylnych, igłowanych, wykładziny podłogowej LENTEX i innych wykładzin podłogowych do podkładu betonowego lub cementowego z wyjątkiem podkładu z zaprawy wapiennej.

Winakol

Klej typu emulsyjnego na bazie polioctanu winylu.

rozwiń

Klej bezpieczny w użyciu. Stosowany do glazury i terakoty, naprawy odpadającej glazury i terakoty, do klepki i mozaiki, wykładzin podłogowych tekstylnych, igłowych, filcowych, wykładziny podłogowej LENTEX i innych wykładzin podłogowych i styropianu oraz jako masa wyrównująca strop lub podkład cementowy (popękany). Po zastosowaniu klej jest wyrobem mrozoodpornym.