Tynki

Wybór tynku dla twojego domu to niezmiernie ważna decyzja. Tynk nie tylko poprawia efekt wizualny, ale również chroni budynek przed warunkami atmosferycznymi. Produkujemy tynki silikonowe, silikatowe oraz akrylowe.

tynk-akrylowy

Tynk Akrylowy

Tynk akrylowy przeznaczony jest do wykonywania tynków cienkowarstwowych zewnętrznych i wewnętrznych.

rozwiń

Tynk akrylowy stosuje się na podłożach zbrojonych w systemie dociepleń oraz pozostałych podłożach mineralnych. Jest tynkiem dekoracyjnym, ochronnym, mrozoodpornym, paro-przepuszczalnym. Produkt bezzapachowy, odporny na działanie czynników atmosferycznych, odporny na mycie, a nawet szorowanie.

Nasz tynk akrylowy jest mieszaniną dyspersji akrylowej, wypełniaczy mineralnych, środków modyfikujących, pigmentów oraz wody.
  • Zużycie: wzór kornik: 3,0 - 3,5 kg/m2
  • wzór mozaika: 3,0 - 5,0 kg/m2
  • wzór baranek: 2,5 - 4.5 kg/m2
  • Nie zawiera składników szkodliwych dla zdrowia. Posiada atest PZH.
Certyfikat nr PC065-WB Instytutu Materiałów Budowlanych i Technologii Betonu
tynk-silikatowy

THERMOPLUS - Tynk silikatowy

Silikatowa masa tynkarska przeznaczona jest do wykonywania tynków cienkowarstwowych zewnętrznych i wewnętrznych.

rozwiń

Tynk silikatowy stosuje się do wykonywania tynków cienkowarstwowych zewnętrznych i wewnętrznych. Można go aplikować na podłożach zbrojonych w systemie dociepleń, na betonie, gipsie, płytach gipsowo-kartonowych oraz pozostałych podłożach mineralnych. Jest tynkiem dekoracyjnym, ochronnym, mrozoodpornym, paro-przepuszczalnym.

cherbit-r

Tynk Silikonowy

Silikonowa masa tynkarska odporna na działanie czynników atmosferycznych.

rozwiń

Produkt bezzapachowy, odporny na działanie czynników atmosferycznych. Nie zawiera składników szkodliwych dla zdrowia. Wysoce odporny na silne zanieczyszczenia, o wyższej wytrzymałości mechanicznej umożliwiającej mycie pod ciśnieniem. Zalecany do stosowania przy renowacji zabytkowych budowli.

  • Zużycie: wzór kornik: 3,0 - 3,5 kg/m2
  • wzór baranek: 2,5 - 4.5 kg/m2
Posiada atest PZH.